توپ ایران خودرو صندلی میلیون تصویری

توپ: ایران خودرو صندلی میلیون تصویری راننده قیمت خودرو سرگرمی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات توپ و میدان در اختیار ما بود/ دو پنالتی ما گرفته نشد ، منصوریان

سرمربی تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: توپ و میدان در بازی با استقلال در اختیار ما بود.

توپ و میدان در اختیار ما بود/ دو پنالتی ما گرفته نشد ، منصوریان

منصوریان: توپ و میدان در اختیار ما بود/ دو پنالتی ما گرفته نشد

عبارات مهم : ایران

علیرضا منصوریان:

توپ و میدان در اختیار ما بود/ دو پنالتی ما گرفته نشد

توپ و میدان در اختیار ما بود/ دو پنالتی ما گرفته نشد ، منصوریان

سرمربی تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: توپ و میدان در بازی با استقلال در اختیار ما بود.

به گزارش مهر، علیرضا منصوریان در نشست خبری بعد از بازی استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران برابر استقلال خوزستان گفت: بازی کاملا مالکانه ای داشتیم و بر آن مسلط بودیم. توپ و میدان در اختیار ما بود.

وی افزود: مهدی رحمتی فقط یکی دو بار به زحمت افتاد. تلاش مااین است هم نتیجه خوبی بگیریم و هم بازی مالکانه داشته باشیم. طبیعی بود استقلال خوزستان در لاک دفاعی بماند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: توپ و میدان در بازی با استقلال در اختیار ما بود.

سرمربی استقلال راجع به عملکرد داور گفت: داور دو پنالتی جهت ما نگرفت و یک مقدار نگرانم. نگرانم اتفاقات هفته گذشته رخ ندهد. از طبقه دوم ورزشگاه مشخص بود که پیراهن علی قربانی از تنش در آمد ولی داور از ۱۰ متری این پنالتی را ندید. به داور هم گفتم پنالتی صد درصد را نگرفتید. هنگامی که این پنالتی به ناحق گرفته نشود، جریان بازی عوض می شود و استقلال خوزستان بالاتر می آید. در نیمه دوم هم روی شهباززاده صد درصد پنالتی صورت گرفت. سجاد یک ثانیه دیرتر به زمین افتاد و به ناحق کارت گرفت. نگرانم اتفاقات هفته گذشته رخ بدهد.

منصوریان تاکید کرد: کمک داور هم می توانست این پنالتی بخصوص پنالتی اول را ببیند. روی این قسمت به داوری اعتراض داریم. یکی دو موقعیت خوب دیگر هم به دست آوردیم. عالی ترین پیغام بازی، دیدار مالکانه بود ولی در ضربات آخر بی دقت بودیم، هم داور پنالتی نگرفت و هم روی ضربه غفوری می توانستیم به گل برسیم. از عملکرد مالکانه تیمم رضایت دارم ولی باید این عملکرد به گل تبدیل شود. به تیم عبدالله ویسی هم به هر راهی که امتیاز گرفت، تبریک می گویم. سال گذشته هم تجربه مشابهی همانند اکبر میثاقیان داشتیم

اودر پاسخ به این سئوال که چقدر وقت نیاز دارد به ترکیب ثابت تیمش برسد؟ خطاب به خبرنگاری که این سئوال را پرسیده بود، گفت: من شما را نخستین بار در نشست خبری می بینم. ما در استقلال ترکیب ثابت نداریم. سال گذشته هم همینطور بود. ترکیب ثابت اگر باشد، شما نیمی از تیمت را نداری و نیمکتت سبک و بی وزن هست. ترکیب ما اینطور نیست که چون این ۱۱ نفر بازی کرده اند، در بازی بعد هم باشند. هر مربی اعتقاد خودش را دارد. ما به ساختار کلی نیاز داریم تا ترکیب ثابت. ساختار کلی هم تعریفش مشخص هست. در بعد یک اشتباه غلط داور این سئوال پیش می آید که آیا اینطور یا آنطور شد. اگر پنالتی ما اعلام می شد، علت نداشت استقلال خوزستان دوام بیاورد. اعتقاد دارم باید تا آخر فصل ۲۰ نفر را کنار تیم به صورت آماده داشته باشیم.

سرمربی استقلال راجع به عوض کردن ترکیب تیمش و حضور غفوری به جای حیدری گفت: دو روز پیش در تمرین خسرو حرکتی کرد و از کنار زمین پایش لغزید و روی کشاله اش نا اطمینان بودیم. به خسرو هم گفتیم نمی خواهیم اتفاقی رخ بدهد که بلندمدت او را از دست بدهیم. جهت همین هنگامی که رفتیم داخل زمین، غفوری هم گرم کرد. احساس کردیم شاید شرایط جهت حیدری سخت شود و هرگز مصدومیتش طولانی شود. از عملکرد غفوری راضی هستیم. اینکه دفاع راست ما دو بار با دروازه حریف تک به تک شود، یعنی روز خوبی داشته است.

توپ و میدان در اختیار ما بود/ دو پنالتی ما گرفته نشد ، منصوریان

منصوریان راجع به عملکرد مجتبی جباری گفت: جباری بعد از ۴ سال بازگشت و نیازی نیست راجع به اش صحبت کنم. هنگامی که جباری وارد استادیوم شد، هواداران این بازیکن را به خوبی پذیرفتند. اگر بخواهم سه هافبک فوق العاده فوتبال کشور عزیزمان ایران طی ۱۰ سال گذشته را نام ببرم، ایمان مبعلی، جباری و محرم نویدکیا هستند. جباری یکی از فوق ستاره های فوتبال کشور عزیزمان ایران بوده هست. او این پتانسیل را دارد که در طول فصل زیاد به ما کمک کند.

وی در آخر در خصوص عملکرد مهدی قائدی و نخستین حضورش در استقلال گفت: راجع به مهدی قائدی هم باید بگویم او جوان کم سن و سالی هست. جهت همین بود که پافشاری می کردم این بازیکن را هرطور و با هر قیمتی که شده است بخرند. باید از این بازیکن مواظبت کنیم. تمام اعضای کادر فنی و اعضای تیم از او مواظبت می کنیم. از خانواده قائدی خواستیم به پایتخت کشور عزیزمان ایران بیایند. باید در این بازیکن تغییراتی ایجاد کنیم و همچنین به فرم بدنی خوبی برسانیم. عملکرد قائدی فوق العاده خوب بود. همین مسئله کار ما را سخت می کند. مثل خیلی از ستاره ها که خیلی سریع رشد می کنند و سریع افت می کنند باید از او مواظبت کنیم. قائدی مورد علاقه تمام بازیکنان تیم هم است و همه به عنوان برادر کوچک به او نگاه می کنند. ما همبه چشم پسر خانواده خودمان به او نگاه می کنیم. قائدی از پسر خودم چند ماه کوچکتر هست. این بازیکن امروز خوب شروع کرد. استقلال و پرسپولیس این خاصیت را دارد که ظرف ۲۰ دقیقه در دل هواداران جای بگیرید.

سرمربی تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: توپ و میدان در بازی با استقلال در اختیار ما بود.

ویسی: از تیم خوب استقلال امتیاز گرفتیم/ قائدی پدیده لیگ می شود

به گزارش فارس، عبدالله ویسی بعد از تساوی برابر استقلال در نشست خبری گفت: بازی نفسگیری داشتیم و جهت امتیاز گرفتن امده بودیم و بستن فضاهای استقلال آمده بودیم و از تیم خوب استقلال یک امتیاز گرفتیم و به بازیکنان تیمم تبریک می گویم و به تیم استقلال هم تبریک می گویم که خوب بازی کردند.

توپ و میدان در اختیار ما بود/ دو پنالتی ما گرفته نشد ، منصوریان

وی در مورد اعتراضش به داور بازی گفت: این اتفاقات در همه فوتبال دنیا و همه تیم ها هستند اعتراض خاصی به داوری نداریم و داور خوب سوت زد و غلط های داوری همه هر لحظه هست. داور جوان بود و با شهامت سوت زد.

ویسی تاکید کرد: پدیده امسال لیگ هم مهدی قائدی است که خیلی فوق العاده کار کرد.

واژه های کلیدی: ایران | استقلال | منصوریان | علیرضا منصوریان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz