توپ ایران خودرو صندلی میلیون تصویری

توپ: ایران خودرو صندلی میلیون تصویری راننده قیمت خودرو سرگرمی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات رونالدو یک گام تا افتخاری دیگری

مهاجم پرتغالی سه‌شنبه شب چهارصدمین بازی‌اش را جهت رئال مادرید برابر دورتموند انجام خواهد داد و به قرار گرفتن در میان ۲۰ بازیکن برتر کلوب نزدیک خواهد شد.

رونالدو یک گام تا افتخاری دیگری

رونالدو یک گام تا افتخاری دیگری

عبارات مهم : پیراهن

مهاجم پرتغالی سه شنبه شب چهارصدمین بازی اش را جهت رئال مادرید برابر دورتموند انجام خواهد داد و به قرار گرفتن در میان ۲۰ بازیکن برتر کلوب نزدیک خواهد شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، کریستیانو رونالدو ۲۹ آگوست ۲۰۰۹ نخستین بازی اش را جهت رئال مادرید در سانتیاگوبرنابئو انجام داد و سفیدپوشان سه بر دو پیروز شدند. او نخستین گلش را در این دیدار به ثمر رساند. هشت سال بعد از آن تاریخ ستاره پرتغالی چهارصدمین بازی رسمی اش را با پیراهن مادرید انجام خواهد داد. آمار رونالدو در این مدت فوق العاده بوده هست. مهاجم پرتغالی ۴۰۹ گل در ۳۹۹ بازی به ثمر رسانده است (میانگی ۱.۰۲ گل در هر بازی).

رونالدو یک گام تا افتخاری دیگری

۴۰۰ بازی با پیراهن مادرید او را به قرار گرفتن در میان ۲۰ بازیکن برتر تاریخ کلوب نزدیک خواهد کرد. او یک شنبه هفته آینده برابر اسپانیول بازی خواهد کرد و به رکورد خوانیتو افسانه ای خواهد رسید. رونالدو در دیدار مادرید و ختافه (۱۴ اکتبر) با ۴۰۲ بازی با رکورد ولاسکس برابری خواهد کرد و نامش در میان ۲۰ بازیکن برتر مادرید با بیش ترین حضور قرار خواهد گرفت. با این حال رونالدو فاصله زیادی با رائول گونسالس صدرنشین (۷۴۱ بازی) خواهد داشت.

ستاره پرتغالی در حالی امشب برابر دورتموند به میدان می رود که در دو دیدار قبلی اش برابر آلاوس و رئال بتیس در گلزنی ناکام بود. او ۱۸ ضربه به سمت دروازه آدان و پاچکو زد ولی هیچ یک از خط دروازه عبور نکرد. با این حال لیگ قهرمانان اروپا مسابقه هایی است که او به خوبی می تواند گلزنی کند. مهاجم پرتغالی در نخستین دیدارش برابر آپوئل نیکوزیا دو گل به ثمر رساند.

مهاجم پرتغالی سه‌شنبه شب چهارصدمین بازی‌اش را جهت رئال مادرید برابر دورتموند انجام خواهد داد و به قرار گرفتن در میان ۲۰ بازیکن برتر کلوب نزدیک خواهد شد.

رونالدو تاکنون در این بازی ها ۱۰۷ بار گلزنی کرده است و به عنوان برترین گلزن مسابقه های اروپایی آشنا می شود. بعد از او لیونل مسی با ۹۶ گل واقع شده است است و رائول گونسالس با ۷۱ گل رتبه سوم را به خود تخصیص داده شده است داده هست. رونالدو نخستین بازی اش را با پیراهن مادرید در اروپا برابر زوریخ انجام داد و توانست در پیروزی پنج بر یک تیمش دبل کند. شماره هفت مادرید ۹۲ گل در جهت مادرید در ۸۹ بازی اش در لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رساند. ۴۳ گلش دور از برنابئو به ثمر رسید (۴۴ درصد گل ها). آمار نشان می دهد رونالدو می تواند دروازه دورتموند را امشب باز کند.

واژه های کلیدی: پیراهن | رونالدو | رئال مادرید | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz