توپ ایران خودرو صندلی میلیون تصویری

توپ: ایران خودرو صندلی میلیون تصویری راننده قیمت خودرو سرگرمی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی هر حرکت غلط در برجام با عکس‌العمل جمهوری‌اسلامی مواجه خواهد شد / رهبر انقلاب

مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی صبحگاه امروز (یکشنبه) با حضور فرمانده معظم کل قوا برگزار شد. 

هر حرکت غلط در برجام با عکس‌العمل جمهوری‌اسلامی مواجه خواهد شد / رهبر انقلاب

رهبر انقلاب : هر حرکت غلط در برجام با تصویر العمل جمهوری اسلامی مواجه خواهد شد

عبارات مهم : ایران

مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی صبحگاه امروز (یکشنبه) با حضور فرمانده معظم کل قوا برگزار شد.

به گزارش ایسنا، حضرت آیت الله خامنه ای در ابتدای ورود به دانشگاه علوم انتظامی در محل یادمان شهدا حضور یافتند و با قرائت فاتحه، علو درجات شهدای نیروی انتظامی را از خداوند مسألت کردند.

هر حرکت غلط در برجام با عکس‌العمل جمهوری‌اسلامی مواجه خواهد شد / رهبر انقلاب

رهبر انقلاب اسلامی سپس از یگانهای انتظامی، مرزبانی، و راهنمایی و رانندگیِ حاضر در میدان سان دیدند.

ایشان همچنین جانبازان سرافراز حاضر در میدان را مورد تفقد قرار دادند.

مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی صبحگاه امروز (یکشنبه) با حضور فرمانده معظم کل قوا برگزار شد. 

در این مراسم حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به سابقه سردمداران نظام سلطه بویژه آمریکا و دنباله روهای آن در ایجاد نا امنی در ایران، بعد از پیروز انقلاب اسلامی، افزودند: با وجود همه کارها و حرکات شرارت آمیزی که جهت سلب امنیت از کشور در طول ۳۸ سال گذشته انجام شد، ولی شرکت های مسلح از جمله نیروی انتظامی و جوانان مؤمن، با کمال رشادت و قدرت ایستادند و از امنیت کشور دفاع کردند.

ایشان به مأموریت های متنوع و گسترده نیروی انتظامی در سراسر کشور اشاره کردند و گفتند: هیچ شرکت و نیرویی به اندازه نیروی انتظامی در برابر چشم مردم قرار ندارد و برهمین اساس، «توانایی، قدرت، اقدام به موقع و رشادت این نیرو»، مایه افتخار و سربلندی جهت نظام است.

فرمانده کل قوا با تأکید بر اینکه نیروی انتظامی با تأمین امنیت مردم، زمینه ساز تأمین آبروی نظام جمهوری اسلامی می شود، امنیت کشور را در نا امنی کنونی منطقه، مثال زدنی خواندند و خاطرنشان کردند: در شرایطی که دست های آلوده دشمنان، بذر تروریست را در منطقه پاشیده اند، تأمین امنیت کشور و همچنین مقابله نیروی انتظامی با مفاسد و اشرار، بسیار حائز اهمیت است و این نقش باید از بُعدِ علمی، تحقیقی، تجربی و مهارت آموزی در مراکزی همچون دانشگاه نیروی انتظامی، روزبروز تقویت و با جدیت پیگیری شود.

هر حرکت غلط در برجام با عکس‌العمل جمهوری‌اسلامی مواجه خواهد شد / رهبر انقلاب

حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: ما باید نیروی انتظامی در طراز جمهوری اسلامی و دولت اسلامی و یک جامعه اسلامی و قرآنی داشته باشیم و به توفیق الهی می توانیم به چنین هدفی برسیم.

ایشان با تأکید بر لزومِ اقتدار همراه با دوستی و صمیمت با مردم، گفتند: پایبندی به قانون و جرأت و دلیری جهت اجرای بی ملاحظه آن، وظایف مهم نیروی انتظامی است.

مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی صبحگاه امروز (یکشنبه) با حضور فرمانده معظم کل قوا برگزار شد. 

رهبر انقلاب اسلامی سپس در تبیین علت نا امنی کنونی در منطقه، به دخالت های شرارت آمیز و شیطنت آمیز آمریکا و صهیونیسم جهت نفوذ در منطقه و تأمین منافع نامشروع خود و تضعیف ملت ها اشاره کردند و افزودند: آنها یک روز، داعش را به وجود می آورند و هنگامی که با همت مقاومت و جوانان مؤمن، داعش به نفس های آخر خود رسیده هست، به دنبال راههای خباثت آمیز دیگر می روند ولی به توفیق الهی و به همت جوانان کشور عزیزمان ایران و جوانان مقاومت، بار دیگر بینی عاملان نظام سلطه به خاک مالیده خواهد شد.

حضرت آیت الله خامنه ای، تنها راه مقابله با نفوذ و طمع ورزی قدرت های سلطه گر بویژه آمریکا را، احساس توانایی ملت ها و دولت های منطقه و بکارگیری آن، دانستند و تأکید کردند: اگر ما کوتاه بیاییم، دشمن جلو خواهد آمد.

هر حرکت غلط در برجام با عکس‌العمل جمهوری‌اسلامی مواجه خواهد شد / رهبر انقلاب

ایشان در همین خصوص به گستاخی و وقاحت آمریکا در قضیه برجام اشاره کردند و افزودند: آنها در این موضوع، هر روز از خود یک شرارت و یک شیطنت نشان می دهند که نشانگر صحت فرمایش امام بزرگوار است که آمریکا را شیطان بزرگ می خواندند، و حقیقتاً رژیم ایالات متحده آمریکا، خبیث ترینِ شیطان ها است.

رهبر انقلاب اسلامی با مروری کوتاه بر علت تلاش و رویکرد علمی دانشمندان ایرانی جهت دستیابی به دانش هسته ای گفتند: بر اساس برآورد کارشناسی و دقیق متخصصان، کشور تا چند سال آینده جهت تأمین برق خود، نیازمند حداقل ۲۰ هزار مگاوات برق تولیدی از نیروگاه های هسته ای هست، و بر همین اساس ملت کشور عزیزمان ایران جهت تأمین نیاز خود، به دنبال یک مسیر علمی و عملی و یک اقدام مشروع و صحیح و بی خطر رفت ولی آمریکا که مخالف پیشرفت علمی ملت کشور عزیزمان ایران و دیگر ملتها هست، در برابر این حرکت مشروع ایستاد و تحریم های ظالمانه را تحمیل کرد.

حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: مسئولان کشور به این نتیجه رسیدند که مذاکره کنند و از بخشی از حق خود نیز صرف نظر کنند تا تحریم ها برداشته شود ولی امروز می بینیم علی رغم همه قرارها و تعهدها و بحث های فراوان در مذاکرات، برخورد آمریکا با این مذاکرات و نتیجه آن، کاملاً ظالمانه، قلدرمآبانه و زورگویانه است.

ایشان با طرح این سؤال که «ملت کشور عزیزمان ایران و مسئولان در برابر این حرکت خصمانه دشمن، چه اقدامی باید انجام دهند؟» تأکید کردند: مسئولان باید به سردمداران فاسدِ رژیم ایالات متحده آمریکا اثبات کنند که به مردم خود متکی هستند و ملت کشور عزیزمان ایران که ملتی مقتدر هست، به برکت اسلام، زیر بار زور نمی رود و کُرنش نخواهد کرد.

رهبر انقلاب اسلامی افزودند: آمریکایی ها بدانند ملت کشور عزیزمان ایران بر مواضع شرافتمندانه و قدرتمندانه خود خواهد ایستاد و در پرسشها مهمِ مربوط به منافع ملی، عقب نشینی در قاموس جمهوری اسلامی معنی ندارد و پیش خواهد رفت.

حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: دشمن بداند، اگر زورگویی و قلدرمآبی در نقاط دیگر دنیا جواب می دهد، در جمهوری اسلامی، جواب نخواهد داد و این نظام، راست قامت و مقتدر ایستاده است.

ایشان، علت خصومت ورزی روزافزون با ملت کشور عزیزمان ایران را «الهام بخشی جهت ملت های دیگر» دانستند و افزودند: مسئولان فاسد، دروغگو و فریبکارِ آمریکا، وقیحانه ملت کشور عزیزمان ایران و نظام جمهوری اسلامی را به دروغ گویی متهم می کنند، در حالی که ملت کشور عزیزمان ایران صادقانه حرکت و اقدام کرده و صادقانه نیز این مسیر را تا آخر خواهد پیمود.

رهبر انقلاب اسلامی خطاب به مسئولان آمریکایی تأکید کردند: دروغگو شما هستید؛ دروغگو کسانی هستند که جهت هیچ ملتی، سعادت و خوشبختی قائل نیستند و تامین منافع نامشروع خود را به هر قیمتی جایز می دانند.

حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: ملت کشور عزیزمان ایران محکم ایستاده است و هر حرکت غلط نظام سلطه در قضیه برجام، با تصویر العمل جمهوری اسلامی مواجه خواهد شد.

ایشان در بخش نهایی سخنان خود، به عنوان تصادفات بزرگراه ای اشاره کردند و با تأکید بر لزوم برنامه ریزی دقیق، سریع و جامع جهت مقابله با این مسئله و موضوعاتی همچون مقابله با قاچاق مواد مخدر و اشرار، گفتند: در عنوان تصادفات بزرگراه ای باید نیروی انتظامی و دستگاههای دیگر همچون وزارت راه و مراکز صنعتی، سهم خود را در جلوگیری از بروز چنین حوادث تلخ و ناگواری مشخص کنند و با برطرف کردن نقاط ضعف، وظیفه خود را انجام دهند.

رهبر انقلاب اسلامی همچنین به مسئولان دولت جهت کمک به نیروی انتظامی، تأکید کردند.

در این مراسم، سردار سرتیپ اشتری فرمانده نیروی انتظامی در سخنانی با بیان اینکه خادمان مردم در این نیرو برآنند تا پلیسی شایسته جهت نظام و خدمتگزاری بی منت جهت مردم باشند، افزود: «ارتقای توانمندی های مأموریتی و رزمی»، «تشکیل قرارگاه های عملیاتی»، «مراقبت مستمر از مرزها» و «مقابله بی امان با اخلال گران در نظم و امنیت عمومی» سرلوحه برنامه های نیروی انتظامی است.

سردار بختیاری فرمانده دانشگاه علوم انتظامی نیز گزارشی از کارها و برنامه های علمی، فرهنگی، آموزشی و تقویت توان رزمی این دانشگاه بیان کرد.

در این مراسم تعدادی از فرماندهان، مدیران و اساتید نمونه دانشگاه علوم انتظامی، هدایای خود را از دست فرمانده کل قوا دریافت کردند و دو نماینده دانشجویان این دانشگاه مفتخر به دریافت درجه و سردوشی شدند.

اجرای طرح میثاق با شهدا و رزمایش میدانی، بخش دیگری از مراسم دانش آموختگی دانشگاه علوم انتظامی بود.

همچنین در این مراسم، یگانهای حاضر در میدان از برابر فرمانده کل قوا رژه رفتند.

واژه های کلیدی: ایران | اسلامی | آمریکا | انقلاب | ایرانی | انتظامی | دانشگاه | آمریکایی | جامعه اسلامی | نیروی انتظامی | نیروی انتظامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz