توپ ایران خودرو صندلی میلیون تصویری

توپ: ایران خودرو صندلی میلیون تصویری راننده قیمت خودرو سرگرمی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی نمی‌توانیم به قرارداد برجام متعهد بمانیم / ترامپ

رییس‌جمهور آمریکا با اعلام به این‌که «نمی‌توانیم متعهد به قراردادی باشیم که زمینه طرح‌ریزی یک برنامه هسته‌ای را فراهم می‌کند» برجام را از بدترین توافقاتی دانست

نمی‌توانیم به قرارداد برجام متعهد بمانیم / ترامپ

ترامپ: نمی توانیم به قرارداد برجام متعهد بمانیم

عبارات مهم : ایران

رییس جمهور آمریکا با اعلام به این که «نمی توانیم متعهد به قراردادی باشیم که زمینه طرح ریزی یک برنامه هسته ای را فراهم می کند» برجام را از بدترین توافقاتی دانست که آمریکا در طول تاریخ امضا کرده است.

به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ مدیر جمهور آمریکا روز سه شنبه در بخشی از صحبت خود که در نشست مجمع عمومی شرکت ملل برگزار شد به تکرار ادعاهای بی اساس علیه کشور عزیزمان ایران پرداخت و در ادامه بدعهدی های دولت آمریکات علیه کشورمان با اعلام به این که نمی توانیم متعهد به قراردادی باشیم که زمینه طرح ریزی یک برنامه هسته ای را فراهم می کند برجام را از بدترین توافقاتی دانست که آمریکا در طول تاریخ امضا کرده است.

نمی‌توانیم به قرارداد برجام متعهد بمانیم / ترامپ

وی در ادعاهایی خصمانه علیه کشور عزیزمان ایران گفت: وقت آن فرارسیده تا همه کشورها با کشور عزیزمان ایران مقابله کنند. رژیمی که به صورت علنی اسرائیل و آمریکا را ترساندن به نابودی می کند. با وجود این که کشور عزیزمان ایران یک کشور ثروتمند هست، مسوولان کشور آن را به یک کشور منزوی در دنیا تبدیل کردند.

ترامپ مدعی شد: کشور عزیزمان ایران پول های مردم خود را به حماس و حزب الله می دهد و به تشنج در خاورمیانه دامن می زند. وقت آن رسیده که همه کشورها با ایرا ن که خشونت را ترویج می دهد و شهروندان دیگر کشورها را زندانی کرده هست، مقابله کند. رهبران کشور عزیزمان ایران به جز نیروی نظامی آمریکا از چیز دیگری نمی ترسند.

رییس‌جمهور آمریکا با اعلام به این‌که «نمی‌توانیم متعهد به قراردادی باشیم که زمینه طرح‌ریزی یک برنامه هسته‌ای را فراهم می‌کند» برجام را از بدترین توافقاتی دانست

ترامپ کشور عزیزمان ایران و سوریه را به مداخله در یمن ، حمایت از تروریسم و گسترش تشنج در خاورمیانه متهم کرد و و با اشاره به چگونگی دسترسی به اینترنت و ماهواره در کشور عزیزمان ایران بیانات مداخله جویانه خود را اینگونه ادامه داد: روزی فرا خواهد رسید که مردم کشور عزیزمان ایران با یک گزینه روبرو خواهند بود. آیا به سمت خشونت خواهند رفت یا به ریشه های اصیل و فرهنگ خود به عنوان کشوری که پایه فرهنگ و تمدن در دنیا هست. امیدواریم که ایرانی ها بتوانند خوشحال باشند و بار دیگر به پیشرفت خود ادامه دهند.

به گزارش ایسنا، این ادعاها و بهانه جویی ها از سوی رییس جمهور آمریکا در شرایطی مطرح می شود مقامات رسمی کشورمان همواره بر صلح آمیز بودن سیاست های کشور عزیزمان ایران در برابر دیگر کشورهای دنیا و عدم مداخله در امور کشورهای دیگر تاکید کرده اند.

واژه های کلیدی: ایران | آمریکا | ایرانی | رییس جمهور | دولت آمریکا | دونالد ترامپ | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz