توپ ایران خودرو صندلی میلیون تصویری

توپ: ایران خودرو صندلی میلیون تصویری راننده قیمت خودرو سرگرمی

گت بلاگز اخبار حوادث دختر 8 ساله قربانی طلب 2میلیونی پدر

مرد افغان زمانی که نتوانست طلب دومیلیون تومانی خود را از بدهکار بگیرد، دست به انتقامگیری تلخی زد. او دختر هشت ساله مرد بدهکار را با ضربه‌های مرگبار چاقو هنگام خ

دختر 8 ساله قربانی طلب 2میلیونی پدر

عبارات مهم : جنایت

مرد افغان زمانی که نتوانست طلب دومیلیون تومانی خود را از بدهکار بگیرد، دست به انتقامگیری تلخی زد. او دختر هشت ساله مرد بدهکار را با ضربه های مرگبار چاقو هنگام خروج از منزل ارزش از پا درآورد.

به گزارش جام جم، صبح 22 مهر سال گذشته، یک تبعه افغان با پلیس تماس گرفت و از زخمی شدن دختر هشت ساله اش به نام سمیرا در یکی از محله های شهریار خبر داد. ماموران با حضور در آنجا دختر خردسال را غرق در خون در حالی دیدند که برابر در حیاط منزل افتاده بود. این کودک ساعاتی بعد به علت شدت خونریزی در بیمارستان تسلیم فوت شد.

والدین دختر کشته شده است جهت تحقیقات به اداره جنایی پلیس آگاهی خاص غرب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران احضار شدند.

دختر 8 ساله قربانی طلب 2میلیونی پدر

مادر ایرانی سمیرا به افسر تحقیق گفت: من و شوهرم در منزل بودیم که دخترم جهت خرید خوراکی پول گرفت و رفت. دقایقی از رفتن او نگذشته بود که صدای باز و بسته شدن در حیاط آمد و بعد صدای ناله. سراسیمه بیرون آمدم و دیدم دخترم غرق در خون جلوی حیاط افتاده هست. اسکناس هایی که به او دادم در دستانش مچاله شده است بود. با صدای فریادهایم، شوهرم که تبعه افغانستان هست، بیرون آمد. همسایه ها جمع شدند و با آمدن پلیس، دخترم را به بیمارستان انتقال یافته کردیم، ولی دخترم فوت کرد.

در ادامه پدر سمیرا هم گفت: من از همسر اولم چند فرزند دارم و در کارهای تاسیساتی و ساختمانی فعالیت دارم. 10 سال پیش با همسر دومم که ایرانی است ازدواج کردم. ثمره زندگی ام با او دختر هشت ساله مان سمیرا بود. من با کسی دشمنی نداشتم که دخترم این گونه به قتل برسد. این در حالی بود که پزشکی قانونی نظر داد دختر خردسال پیش از این که ضربه های چاقو به وی اصابت کند، با قاتل درگیر بوده و خراش هایی روی دستانش دیده می شود.

مرد افغان زمانی که نتوانست طلب دومیلیون تومانی خود را از بدهکار بگیرد، دست به انتقامگیری تلخی زد. او دختر هشت ساله مرد بدهکار را با ضربه‌های مرگبار چاقو هنگام خ

ماموران چند نفری را در همان سال به عنوان مظنون در قتل دختر هشت ساله بازداشت کردند، ولی در جریان تحقیقات آنها منکر قتل این کودک شدند و نام این افراد از فهرست مظنونان خارج شد. با گذشت چند ماه از این جنایت ماموران به سرنخ هایی دست یافتند که نشان می داد، پدر مقتول چندی پیش از هموطن خود به نام وحید بیش از دو میلیون تومان قرض گرفته، ولی با گذشت چند ماه نتوانسته بدهی خود را بپردازد و از طلبکار مهلت خواسته که او به وی مهلت نداده است.

در این مرحله ماموران متوجه شدند مرد طلبکار به منزل شاکی در رفت و آمد هم بوده، ولی بعد از این که دختر خردسال به قتل رسیده به طور مرموزی ناپدید شده است و هیچ کس از او خبری ندارد. همین سرنخ کافی بود تا ماموران به این طلبکار مشکوک شوند. پاتوق های او به عنوان آخرین مظنون پرونده زیرنظر گرفته شد، ولی او در هیچ یک از پاتوق هایش حاضر نمی شد. همین باعث شد ماموران مطمئن شوند او عامل جنایت است.

سرانجام با گذشت یک سال از این جنایت، آخرین مخفیگاه او، در یک ساختمان در حال احداث در یکی از محله های شهر رشت شناسایی شد.

دختر 8 ساله قربانی طلب 2میلیونی پدر

در این مرحله تیمی از کارآگاهان به سرپرستی سرهنگ بهرامی مهابادی، مدیر اداره جنایی پلیس آگاهی خاص غرب استان تهران، جهت دستگیری قاتل فراری عازم شهر رشت شده است و شامگاه چهارشنبه موفق به شناسایی عامل جنایت شدند و او پیش از این که بتواند فرصتی جهت فرار پیدا کند، بازداشت شد.

سرهنگ حجت الله کرمی زند، مدیر پلیس آگاهی خاص غرب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به جام جم گفت: متهم به قتل به اداره جنایی پلیس آگاهی انتقال یافته شد و در بازجویی اولیه اظهاراتی ضدونقیض مطرح کرد. ولی در ادامه تحقیقات پلیسی سکوت خود را شکست و به قتل این دختر هشت ساله ایرانی ـ افغان اعتراف کرد.

مرد افغان زمانی که نتوانست طلب دومیلیون تومانی خود را از بدهکار بگیرد، دست به انتقامگیری تلخی زد. او دختر هشت ساله مرد بدهکار را با ضربه‌های مرگبار چاقو هنگام خ

وی افزود: با تحقیق از متهم به قتل معلوم شد او چون موفق نشده طلب خود را از پدر کودک دریافت کند، تصمیم گرفته است با قتل دختر هشت ساله، از این خانواده انتقام بگیرد. به همین خاطر روز اتفاق در حالی که چاقویی به دست داشته به برابر منزل مقتول رفته و زمانی که او در حیاط را باز کرده با دخترک درگیر و همانجا با ضربه های چاقو وی را کشته هست. در این مدت هم مخفیانه زندگی می کرده است.

متهم به قتل با قرار قانونی روانه بازداشتگاه پلیس شد. تحقیقات از او جهت رازگشایی از دیگر جرایمش ادامه دارد.

دختر 8 ساله قربانی طلب 2میلیونی پدر

واژه های کلیدی: جنایت | تحقیقات | پلیس آگاهی | افغانستان | استان تهران | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz