توپ ایران خودرو صندلی میلیون تصویری

توپ: ایران خودرو صندلی میلیون تصویری راننده قیمت خودرو سرگرمی

گت بلاگز اخبار بین الملل ترامپ قبل از استیضاح، کناره گیری می‌کند / دموکرات ارشد

دموکرات ارشد: ترامپ قبل از استیضاح، کناره گیری می‌کندیک دموکرات ارشد مجلس نمایندگان تاکید کرد این احتمال وجود دارد قبل از تصویب طرح استیضاح مدیر جمهور آمریکا در

ترامپ قبل از استیضاح، کناره گیری می‌کند / دموکرات ارشد

دموکرات ارشد: ترامپ قبل از استیضاح، کناره گیری می کند

عبارات مهم : روسیه

دموکرات ارشد: ترامپ قبل از استیضاح، کناره گیری می کندیک دموکرات ارشد مجلس نمایندگان تاکید کرد این احتمال وجود دارد قبل از تصویب طرح استیضاح مدیر جمهور آمریکا در کنگره، ترامپ از قدرت کناره گیری کند.

به گزارش تسنیم به نقل از روزنامه انگلیسی «ایندیپندنت»، همزمان با شدت یافتن فشارها بر تیم «دونالد ترامپ» مدیر جمهور آمریکا در رابطه با ارتباط های احتمالی آنها با روسیه، «جکی اسپیر» دموکرات ارشد کنگره آمریکا و عضو کمیته منتخب اطلاعاتی مجلس نمایندگان گفت که احتمالا ترامپ قبل از اینکه کنگره اقدام به استیضاح او کند، از سمتش کناره گیری خواهد کرد.

ترامپ قبل از استیضاح، کناره گیری می‌کند / دموکرات ارشد

اسپیر با اشاره به اینکه تلاش ترامپ جهت معذور داشتن اعضای خانواده اش و از طرفی اقدام او در اخراج کسی که جهت پیگیری به دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا منصوب شده است هست، می تواند منجر به رای گیری راجع به استیضاح ترامپ در کنگره شود، گفت: من هر لحظه فکر کرده ام که او (ترامپ) هیچ وقت نمی تواند دوره کامل (ریاست) را تکمیل کند و زیاد متقاعد شده است ام که او قبل از اینکه هر گونه استیضاحی اتفاق بیفتد، کناره گیری خواهد کرد.

ایندیپندنت نوشت که بروزترین گزارش ها حاکی از آن است که «رابرت مولر» مشاور خاص پیگیری به پرونده تبانی ترامپ با روسیه، در حال استفاده از یک هیئت منصفه عالی در ادامه تحقیقاتش است که این بدان معناست تحقیقات او به یک فاز تازه و به مراتب جدی تری ورود کرده است.

دموکرات ارشد: ترامپ قبل از استیضاح، کناره گیری می‌کندیک دموکرات ارشد مجلس نمایندگان تاکید کرد این احتمال وجود دارد قبل از تصویب طرح استیضاح مدیر جمهور آمریکا در

بر این اساس، استیضاح ترامپ به رای اکثریت قانونگذاران مجلس نمایندگان و به عبارتی آراء 50 به علاوه یک نفر از آنها نیازمند است و بعد از رای گیری مجلس نمایندگان، محاکمه در سنا شروع می شود و در آنجا نیز به دو سوم آراء نمایندگان جهت از بین بردن ترامپ از قدرت نیاز است.

اسپیر با توضیح شباهت عجیب بین ترامپ و «ریچارد نیکسون» مدیر جمهور اسبق آمریکا که او نیز بعد از تلاش ها جهت استیضاحش، از قدرت کناره گیری کرد، گفت که ترکیب فعلی مجلس نمایندگان به معنای این ست که تنها مورد نیاز است که 24 نفر از جمهوریخواهان این مجلس به دموکرات ها ملحق شوند تا استیضاح ترامپ به تصویب برسد.

مولر در ماه مه و بعد از اقدام ترامپ در اخراج «جیمز کومی» مدیر سابق اف بی آی، به وسیله وزارت دادگستری آمیرکا به عنوان مشاور خاص پیگیری به پرونده تبانی ترامپ با روسیه منصوب شد. تیم فعلی مولر متشکل از ده ها محقق و از جمله دادستان های فعلی و سابق وزارت دادگستری آمریکا است که تجربه پیگیری به جرایم شرکت یافته و کلاهبرداری های مالی و رشوه ذلت های بین المللی دارند.

ترامپ قبل از استیضاح، کناره گیری می‌کند / دموکرات ارشد

از طرف دیگر، سناتورهای آمریکایی دو طرح را با نشانه حفاظت از آقای مولر در برابر اقدام احتمالی ترامپ در اخراج وی با نشانه مهار تحقیقات راجع به دخالت روسیه در انتخابات آمریکا، معرفی کرده اند. در حال حاضر، تیم دفاعی ترامپ نیز در حال پیگیری تعارض منافع مانند کمک های سیاسی به دموکرات ها از جمله «هیلاری کلینتون» در گذشته کاری اعضای تیم تحقیقاتی مولر است.

واژه های کلیدی: روسیه | آمریکا | استیضاح | دموکرات | آمریکایی | دونالد ترامپ | مجلس نمایندگان | دخالت در انتخابات آمریکا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz