توپ ایران خودرو صندلی میلیون تصویری

توپ: ایران خودرو صندلی میلیون تصویری راننده قیمت خودرو سرگرمی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی پس‌لرزه‌های آزمایش هسته‌ای کره شمالی در بازار ارز

دلار در برابر اکثر ارزهای نوظهور تضعیف شد. سخنان مقامات فدرال رزرو و کم کردن احتمال زیاد کردن قیمت بهره کلیدی تا آخر سال میلادی و زیاد کردن تنش‌های سیاسی- جغراف

پس‌لرزه‌های آزمایش هسته‌ای کره شمالی در بازار ارز

بعد لرزه های آزمایش هسته ای کره شمالی در بازار ارز

عبارات مهم : بازار

دلار در برابر اکثر ارزهای نوظهور تضعیف شد. سخنان مقامات فدرال رزرو و کم کردن احتمال زیاد کردن قیمت بهره کلیدی تا آخر سال میلادی و زیاد کردن تنش های سیاسی- جغرافیایی از بااهمیت ترین عوامل تضعیف دلار بود. در این بین اثرگذاری آزمایش هسته ای کره شمالی بر بازار نیز جالب توجه هست.

به گزارش ایسنا، در هفته اخیر و در بازارهای جهانی ارزش دلار در برابر ین ۲.۲۰ و فرانک سوئیس تا ۲.۱۴ درصد کم کردن یافت. در همین مدت ارزش یورو ۱.۴۷ و پوند تا ۱.۸۹ درصد در برابر دلار تقویت شده است است.تقویت دلار در نتیجه دو علت اتفاق افتاد؛ اول رشد مطلوب بعضی از شاخص های اقتصادی آمریکا و دیگری زیاد کردن سقف بدهی دولت این کشور تا ماه دسامبر.

پس‌لرزه‌های آزمایش هسته‌ای کره شمالی در بازار ارز

اما ریزش ارزش دلار در روزهای اخیر قابل توجه بوده هست. آنچه که بانک مرکزی در رابطه با دلایل تضعیف دلار در برابر سایر ارزها مورد بررسی قرار داده است به چند مورد برمی گردد. سخنان مقامات فدرال رزرو که از وجود اختلافات بین اعضای کمیته سیاست بازار باز در خصوص ادامه روند زیاد کردن قیمت بهره و سیاست های انقباضی این بانک حکایت داشت عاملی جهت ریزش ارزش دلار شد.

وقوع زلزله در شبه جزیره کره که به آزمایش هسته ای کره شمالی مربوط دانسته شد هم دلیلی جهت کم کردن ارزش دلار در برابر ارزهایی همچون ین ژاپن و فرانک سوئیس بود.

دلار در برابر اکثر ارزهای نوظهور تضعیف شد. سخنان مقامات فدرال رزرو و کم کردن احتمال زیاد کردن قیمت بهره کلیدی تا آخر سال میلادی و زیاد کردن تنش‌های سیاسی- جغراف

استعفای فیشر، قائم مقام فدرال رزرو و عضو کمیته سیاست بازار باز که از موافقان شدت یافتن سیاست های انقباضی به شمار می رود، موجب کم کردن احتمال زیاد کردن قیمت بهره کلیدی تا آخر سال میلادی شد که این عاملی اثرگذار بر ارزش دلار بود.

دیگر موضوعی که دلار را تحت تاثیر قرار داد به سخنان دراگی، مدیر بانک مرکزی اروپا مربوط می شود. وی سخنانی مبنی بر تعیین وقت توقف تدریجی برنامه خرید دارایی های بین ماه اکتبر تا دسامبر در نشست ماه بعد شورای حکام بانک مرکزی اروپا داشت که عاملی تاثیرگذار بر بازار به شمار می رود.

واژه های کلیدی: بازار | سیاست | مرکزی | آزمایش | کره شمالی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz