توپ ایران خودرو صندلی میلیون تصویری

توپ: ایران خودرو صندلی میلیون تصویری راننده قیمت خودرو سرگرمی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی عبور از کانال ۴۴۰۰ تومانی ، جریان عرضه دلار در بازار

در حالی دلار امروز را در شیب افزایشی شروع کرد و به کانال ۴۵۰۰ تومان وارد شد که صرافی بانک‌ها به عنوان کانال مهم عرضه ارز از سوی بانک مرکزی نیز دلار را گران توزی

عبور از کانال ۴۴۰۰ تومانی ، جریان عرضه دلار در بازار

جریان عرضه دلار در بازار/ عبور از کانال ۴۴۰۰ تومانی

عبارات مهم : بازار

در حالی دلار امروز را در شیب افزایشی شروع کرد و به کانال ۴۵۰۰ تومان وارد شد که صرافی بانک ها به عنوان کانال مهم عرضه ارز از سوی بانک مرکزی نیز دلار را گران توزیع کرده بودند.

به گزارش ایسنا، روند رشد قیمت دلار در بازار آزاد که در روزهای اخیر نسبت به قبل تسریع شده است بود، امروز-دوشنبه- بازار با رکورد جدیدی همراه شد و قیمت بیش از ۴۴۰۰ تومان را جهت دلار رقم زد. این ارز صبحگاه امروز حدود ۴۳۶۰ تومان بود ولی بعد از اعلام قیمت بانک مرکزی در صرافی ها قیمت متناسب با آن رشد کرد.

عبور از کانال ۴۴۰۰ تومانی ، جریان عرضه دلار در بازار

بررسی میدانی صرافی بانک ها و قیمت های اعلام شده است در برد آنها نشان از زیاد کردن قیمت دارد. صرافی یکی از بانک ها دلار را ۴۳۷۵ تومان اعلام کرد و به هر دو قشر صراف و مسافران (تا ۵۰۰۰ دلار با داشتن کارت ملی و پاسپورت) عرضه می کند. صرافی دیگری قیمت دلار را ۴۳۷۹ تومان اعلام کرده و جهت مسافران هم به علت کمبود منابع عرضه ندارد، ولی در یکی دیگر از صرافی ها دلار ۴۳۹۷ تومان قیمت گذاری شده است است و بازهم تنها جهت سهمیه صرافی ها اقدام می کند.

به هر حال دلاری که صرافی ها از صرافی بانک ها دریافت می کنند در نهایت با اختلاف قیمت ۱۰ تا ۱۵ تومان بالاتر به مشتری در بازار عرضه می کنند که با عوض کردن تقاضا می تواند قیمت های بالاتری به همراه داشته باشد. صراف ها نیز راجع به زیاد کردن قیمت دلار که امروز تا ۴۴۱۲ تومان هم پیش رفته عنوان می کنند که اعلام قیمت پایه اوج از سوی بانک مرکزی خود تاثیر گذار بوده و به دنبال آن زیاد کردن تقاضا روند رو به رشد دیگری را رقم می زند.

در حالی دلار امروز را در شیب افزایشی شروع کرد و به کانال ۴۵۰۰ تومان وارد شد که صرافی بانک‌ها به عنوان کانال مهم عرضه ارز از سوی بانک مرکزی نیز دلار را گران توزی

تغییرات قیمت دلار در شرایطی رقم می خورد که مدیر کل بانک مرکزی چندی پیش پایداری قیمت دلار در ۴۲۰۰ تومان را هم تائید نکرده و منطقی ندانسته بود. سیف تاکید داشت که قیمت ۴۲۰۰ تومانی باید تعدیل شود.

واژه های کلیدی: بازار | مرکزی | کانال | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz