توپ ایران خودرو صندلی میلیون تصویری

توپ: ایران خودرو صندلی میلیون تصویری راننده قیمت خودرو سرگرمی

گت بلاگز اخبار اجتماعی اجرای طرح ترافیک تازه از فروردین ۹۷ ، واکنش نجفی به شکایت ناجا

به گزارش ایسنا، محمدعلی نجفی در حاشیه ششمین همایش ملی “مدیریت آلودگی هوا و صدا” و در جمع خبرنگاران گفت: من اعلام نکرده بودم که با نیروی انتظامی جمهوری اسلامی کش

اجرای طرح ترافیک تازه از فروردین ۹۷ ، واکنش نجفی به شکایت ناجا

واکنش نجفی به شکایت ناجا/ اجرای طرح ترافیک تازه از فروردین ۹۷

عبارات مهم : ایران

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران درخصوص شکایت ناجا از شهرداری توضیحاتی بیان کرد.

به گزارش ایسنا، محمدعلی نجفی در حاشیه ششمین همایش ملی “مدیریت آلودگی هوا و صدا” و در جمع خبرنگاران گفت: من اعلام نکرده بودم که با نیروی انتظامی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران قراردادی منعقد شده است بلکه با فردی حقیقی که عضو دانشگاه پلیس بوده قرارداد بسته شده، در حقیقت با یک شخص حقیقی قرارداد را بسته ایم. این عنوان به وسیله مرکز ارتباطات ما نیز مورد تاکید قرار داده شد ولی ظاهرا مسئولین ناجا به این توصیه توجه نکرده اند و شکایتی را مطرح کردند.

اجرای طرح ترافیک تازه از فروردین ۹۷ ، واکنش نجفی به شکایت ناجا

وی همچنین با اشاره به مساله آلودگی هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران تاکید کرد: ما تضمین می کنیم در صورت ایجاد منابع مورد نیاز ظرف مدت پنج سال تا ۵۰ درصد نشر آلودگی ها و تا ۲۵ درصد غلظت آلودگی ها را کم کردن دهیم. اگر ۷۵۰۰ میلیارد تومان یعنی در حقیقت سالی ۱۵۰۰ میلیارد تومان بودجه مورد نیاز جهت این کار فراهم شود بی تردید ما ۵۰ تا ۵۵ درصد نشر آلودگی هوا و ۲۰ تا ۲۵ درصد از غلظت آلودگی هوا را ظرف مدت چهار تا پنج سال کم کردن خواهیم داد. امیدواریم امروز که بودجه سال آینده در مجلس در حال بررسی است بودجه مورد نیاز جهت این عنوان تخصیص داده شده است پیدا کند.

وی در خصوص بودجه تخصیص داده شده است پیدا کرده به بخش حمل و نقل در بودجه سال آینده شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: در بودجه شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران اولویت به بخش حمل و نقل عمومی به خاص مترو داده شده است است ولی قطعا کافی نیست و در بودجه عمومی هم باید مبالغی به عنوان کمک در نظر گرفته شود. البته بخشی از هزینه ها می تواند از طریق عرضه اوراق همکاری و بعضی نیز از طریق تضمین مورد نیاز جهت فاینانس ها تحقق پیدا کند.

به گزارش ایسنا، محمدعلی نجفی در حاشیه ششمین همایش ملی “مدیریت آلودگی هوا و صدا” و در جمع خبرنگاران گفت: من اعلام نکرده بودم که با نیروی انتظامی جمهوری اسلامی کش

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در خصوص تردد کامیون های سنگین در طول شب، گفت: با توجه به هماهنگی ایجاد شده است در وقت های اضطرار زیاد کردن آلودگی هوا ، همراه با تعطیلی مدارس از تردد کامیون ها در طول شب جلوگیری می شود که بر اساس بررسی انجام شده است این عنوان در آلودگی هوا جهت روز بعدی تاثیر بسزایی دارد. ما آینده نگری کرده ایم که ۸۰۰ هزار موتورسیکلت باید در پایتخت کشور عزیزمان ایران برقی شوند که در این مسیر باید به مالکین آنها جهت این جایگزینی کمک شود.

طرح ترافیک تازه از فروردین سال آینده اجرا می شود

وی راجع به اجرای طرح ترافیک تازه گفت: ان شاءالله طرح ترافیک تازه از فروردین سال آینده اجرا می شود و در حال حاضر شورای حمل و نقل و ترافیک شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران آن را به تصویب رسانده، البته طرح تصویب شده است با طرح اولیه متفاوت هست. آیا که ما جهت همراهی زیاد بعضی اجزای آن را از بین بردن کردیم. در شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز کلیات آن به تصویب رسیده و امیدواریم ظرف یکی دو هفته آینده شرح آن نیز در شورا طرح شود. در حال حاضر مانعی جهت اجرای این طرح از فروردین سال آینده وجود ندارد.

اجرای طرح ترافیک تازه از فروردین ۹۷ ، واکنش نجفی به شکایت ناجا

وی تاکید کرد: با اجرای این طرح بر اساس آینده نگری ما ۲۰ تا ۲۵ هزار دستگاه ورودشان به محدوده طرح کم کردن پیدا می کند که به تبع آن درآمد شهرداری از این محل کم کردن پیدا می کند.

نجفی در خصوص اجرای طرح LEZ نیز گفت: براساس طرح LEZ هر وسیله نقلیه ای که وارد این محدوده می شود و فاقد گواهی معاینه فنی باشد، باید برگه جریمه برایش صادر شود که امیدواریم با هماهنگی نیروی انتظامی این طرح از سال آینده جهت خودروها اجرایی شود.

واژه های کلیدی: ایران | آلودگی | ترافیک | فروردین | شهرداری | اجرای طرح | سال آینده | آلودگی هوا | هوای پایتخت

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz